Зеленський закликав мережі АЗС знизити ціни на пальне через зміцнення гривні

Президент наголосив, що ціни треба знизити реально, а не шляхом надання знижок

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 23 грудня 201910701

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-учасниць паливного ринку, нафто- та газовидобувної галузі й мереж автозаправних станцій і закликав мережі АЗС знизити ціни на пальне через зміцнення гривні.

«Ми звертаємося до вас з пропозицією більш активно відреагувати на зміцнення курсу та зменшити відповідно ціну на бензин. Не надати знижки, а [зменшити ціну] на табло», – сказав на нараді Зеленський, якого процитувала його прес-служба.

Заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів наголосила, що реальна ціна на пальне дуже відрізняється від ціни, яку встановлюють компанії відповідно до програм лояльності.

«Така ситуація невластива більшості європейських ринків – коли є настільки великі програми лояльності. Ми пропонуємо ціну, за якою ви реально продаєте бензин, перекласти на стелу (електронне табло) й оптимізувати програми лояльності, чим збільшити конкуренцію на ринку», – сказала вона.

Представники компаній-учасниць паливного ринку зі свого боку відзначили проблему нелегальних АЗС. За їхніми даними, майже 25% АЗС працюють поза законом. Також діють нелегальні нафтопереробні заводи. Президент, як стверджує його прес-служба, пообіцяв у відповідь активно боротися з нелегальним ринком і вже на початку року провести нараду з правоохоронними органами на цю тему.

Нагадаємо, що гривня по відношенню до провідних іноземних валют – долара і євро – стрімко зміцнюється впродовж останніх кількох місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук