Земельна комісія не погодила житлової забудови на Тракті Глинянському у Львові

Економіка16 лютого 20110

Постійна депутатська комісія землекористування Львівської міської ради 15 лютого не погодила проект ухвали про дозвіл на зміну цільового призначення ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152 площею майже 40 га під житлову забудову. Про це 15 лютого повідомила куратор комісії від управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Наталія Візничак.

Як поінформували ZAXID.NET , депутати комісії були одностайними. Вони керувалися тим, що інвестор не пропонує заходів з покращення соціальної інфраструктури у мікрорайоні Тракт Глинянський, яка є у незадовільному стані, а зі зведенням цілого ряду нових котеджів буде ще більш переобтяженою.

Крім того, у депутатів комісії є інформація, що на ділянці, яка раніше використовувалася для вирощування для ведення сільськогосподарського виробництва, знімається шар родючого ґрунту, й виникає сумнів, що колишні працівники ВАТ «Агрофірма «Провесінь» у майбутньому будуть мати роботу.

Нагадаємо, мешканці Тракту Глинянського звернулися листом до міського голови Львова та депутата округу Юрія Кужелюка з вимогою не виносити на голосування згадуваної ухвали, допоки інвестор не візьме на себе соціальні зобов’язання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук