«Зеонбуд» більше не буде монополістом на ринку цифрового телебачення

Телекомунікаційну компанію «Зеонбуд» зобов'язали надати вільний доступ до 32 безкоштовних телеканалів для інших гравців ринку.

Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ розповів заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк.

«Впродовж місяця компанія Зеонбуд повинна буде знайти технічне рішення, за допомогою якого приймачі інших компаній зможуть приймати сигнал безкоштовних телеканалів», — повідомив він.

Раніше компанія «Зеонбуд» була монополістом на прийом сигналу цифрового мовлення, яке повинне буде замінити аналогове в 2015 році. Зараз у продажу вже доступні два пристрої для переходу на цифру від цієї компанії. Прийняте сьогодні рішення дозволить аудиторії мати можливість купувати сет-топ-бокси сторонніх виробників.

«Зараз ми думаємо про розробку технічних вимог до таких приймачів, щоб не допустити потрапляння на ринок неякісних пристроїв», — резюмував Шверк.

«Зеонбуд» — єдиний оператор цифрового ефірного ТБ в країні, який обслуговує 4 мережі, в яких отримали ліцензії 32 загальнонаціональних канали і сотні регіональних мовників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук