«Зеонбуд» відключив низку національних і місцевих телеканалів (доповнено)

Економіка1 квітня 201510050

Провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд», який займає монопольне становище на ринкуу з невідомих причин припинив 1 квітня трансляцію низки українських телеканалів, в тому числі і телеканал новин «24» у пакеті цифрового телебачення, що транслюється на Львів.

За даними «Телекритики», «Зеонбуд» вимкнув загалом 10 телеканалів, в тому числі і три загальнонаціональні канали – Dobro, Business  та «Вінтаж». Припинено також місцеве мовлення телеканалу «24» у т.зв. «львівському» пакеті цифрового телебачення.

Окрімто того, припинено мовлення  ТРК «Вікка» (Черкаси), «Так TV» (Миколаїв), ТРК «Аверс» (Луцьк), 11 канал (Дніпропетровськ), ТРК «Ритм» (Рівне) і ТРК «Відікон» (Суми).

Раніше «Зеонбуд» надіслав Нацраді з питань телебачення та радіомовлення лист, у якому попередив, що має намір відключити низку регіональних і загальнонаціональних телеканалів, якщо вони не сплатять заборгованість за послуги з розповсюдження цифрового сигналу, розповів «Телекритиці» член Нацрада Владислав Севрюков. При цьому в листі йшлося про більше каналів, ніж було в результаті вимкнено. Зокрема, там згадувалися чотири загальнонаціональні канали - Dobro, Business, «Вінтаж» і Tonis, але Tonis так і не вимкнули.

Згодом провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд» пояснив, що вимкнув телеканали, які мали найбільшу заборгованість за послуги з розповсюдження цифрового сигналу (понад 12 місяців). «Зеонбуд» просив цих мовників сплатити хоча б поточні платежі, оскільки сам зобов'язаний протягом квітня погасити власну заборгованість перед Концерном РРТ за обслуговування передавачів, інакше Концерн вимкне передавачі «Зеонбуду», відповіли у прес-службі компанії «Зеонбуд» на запит «Телекритики».

Як повідомляв ZAXID.NET, через заборгованість «Зеонбуду» перед КРРТ державний концерн здійснив спробу відключити передавачі цифрового провайдера, але згодом провайдер виплатив концерну частину боргів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук