Жовківчанам за гроші ЄС купили сцену за понад ₴190 тис.

ЕкономікаО.Г., 28 травня 201510631

Жовківська міська рада замовила розбірну сцену за ₴191,4 тис. у ПАТ «Сортнасіннєовоч – Львів». Гроші на цю закупівлю дає ЄС у рамках проекту «Розвиток туризму у транскордонному партнерстві».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», сцену купили для «громадсько-політичних, культурно- масових заходів, проведення фестивалів, ярмарків, відзначення державних свят, ювілеїв, інших святкувань». Згідно з технічними вимогами, подіум має бути максимальним розміром 6 на 4 метри з можливістю інших конфігурацій, наприклад, зменшення до 6 на 2 метри. Подіум має бути укомплектований клеєним брусом та вологостійкою армованою фанерою. Максимальна висота сцени – 6 метрів.

Конструкція має бути укомплектованою тентом для накриття від опадів, тканиною для оздоблення сцени та передньої частини подіуму. Також має бути можливість розміщення додаткового світла, звукопідсилювального обладнання, встановлення пульта керування у додатковій робочій зоні.

Єдиним конкурентом ПАТ «Сортнасіннєовоч – Львів» на тендері був приватний підприємець Олег Карпа, який пропонував сцену за ₴223,1 тис.

Основним акціонером ПАТ «Сортнасіннєовоч – Львів», за даними SMIDA, є Галина Брезіцька (майже 40,3%), ймовірно мати депутата Жовківської райради Романа Брезіцького. Президентом «Сортнасіннєовоч – Львів» є Назарій Брезіцький, брат депутата. На позачергових виборах до ВР Роман Брезіцький балотувався від «Народного фронту».

Нагадаємо, Роман Брезіцький надавав в оренду львівському Євромайдану сцену, яку було встановлено біля пам’ятника Т. Шевченкові.

Ще 18,8% ПАТ «Сортнасіннєовоч – Львів» належать Теклі Рокиті, 16,9% – Сергію Жученко, який є депутатом Полтавської районної ради і головою правління «Полтавасорт-насіннєовоч».

Основним видом діяльності «Сортнасіннєовоч – Львів», згідно з ЄДР, є «оптова торгівля квітами та рослинами».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук