Жовква та Кам’янка-Бузька представлять результати енергоаудиту

Головні Новини за 09 жовтняАрсен Данилюк, 9 жовтня 2014, 11:35 0

На Львівщині презентували проміжні результати проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Цей проект є спільною ініціативою Львівської облради, обласної держадміністрації та Фонду «Східна Європа». У його межах торік два міста на Львівщині – Жовква та Кам’янка-Бузька – виграли конкурс й отримали гранти по 400 тис. грн на проведення першочергових заходів енергозбереження в об’єктах соціальної сфери (школи, лікарні, дитячі садочки тощо).

Наступним кроком стане розробка стратегій та планів модернізації енергетичної інфраструктури пілотних міст. Пілотні проекти, обрані за результатами енергоаудитів, будуть реалізовані у Жовкві та Кам’янці-Бузькій у 2015 році.

«Ми йдемо шляхом: енергоаудит, енергопаспорт, план заходів з енергоефективності, розробка проектно-кошторисної документації на цій основі, концентрація фінансового ресурсу, оперативна і швидка робота над об’єктом. Краще потратити більше часу на старті, ніж потім сформувати недобуди», – сказав, презентуючи проект, заступник голови обласної ради Валерій П’ятак.

За результатами конкурсного відбору галузі, ще одним учасником проекту став обласний департамент охорони здоров’я. Він також отримав 400 тис. грн на здійснення проектів з енергоефективності. Як зазначив президент Фонду «Східна Європа» Віктор Лях, ці кошти також підуть на дослідження: «Ми проведемо енергоаудит цієї галузі, і макроекономічний аналіз, де фахівці з компанії Ernst & Young вироблять пріоритети і визначать найбільш потрібні заходи для енергозбереження на об’єктах галузі охорони здоров’я Львівщини».

Керівник департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка визнав, що енергозабезпечення цієї галузі здійснюється на «архаїчних принципах» і потребує негайної модернізації. За його оцінкою, щороку медичні заклади області витрачають на споживання енергії 190 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук