Зі складу правління «Укрзалізниці» виведуть неефективних людей

Склад правління «Укрзалізниця» має бути переглянутий, вважає новопризначений міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Я вважаю, що він повинен бути переглянутий. Ми знайшли більш ніж гідні кандидатури під час конкурсу з відбору очільника «Укрзалізниці», – сказав він в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

Міністр зазначив, що за домовленістю з Войцехом Бальчуном, якого відібрали на посаду голови правління «Укрзалізниці», він приступить до виконання обов'язків у разі затвердження Кабміном, і протягом місяця-трьох попрацює з теперішнім менеджментом, а потім міністерство «розбере» кожного члена правління.

«Якщо ми побачимо, що сильні сторони тієї чи іншої людини превалюють, то вона працюватиме далі, якщо ні, то будемо шукати заміну. Моя філософія проста – я не терпітиму неефективних людей, незважаючи на їхні заслуги, декларації або чиюсь підтримку. Людина або працює, або йде, рішення буде прийнято швидко», – заявив Омелян.

Відповідаючи на запитання, як буде вибудовуватися робота з Бальчуном, міністр повідомив, що зараз розглядається це питання, оскільки органом управління є Кабінет міністрів.

«Але ми вважаємо, що при трансформації міністерства необхідно зберегти вплив на «Укрзалізницю», і у мене є повне розуміння на цьому етапі з Войцехом Балчуном. Він також розуміє, що без політичної підтримки його реформа не буде успішною», – резюмував міністр інфраструктури.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України постановою № 815 від 7 жовтня 2015 року затвердив склад правління ПАТ «Українська залізниця», яке виникло внаслідок корпоратизації Державної адміністрації залізничного транспорту. До нього увійшли Олександр Завгородній, який на той момент виконував обов’язки гендиректора компанії, директор з корпоративного управління і мотивації персоналу «Укрзалізниці» Оксана Маріна, директор з інфраструктурі «Укрзалізниці» Сергій Михальчук, і директор з реформування, правової та майнової політики компанії Євген Кравцов. Після отримання дозволу на працевлаштування до складу правління увійшов радник міністра інфраструктури з питань реформування залізничного транспорту Штефан Хофсаес.

Завгородній був звільнений і виведений зі складу правління ПАТ рішенням Кабміну 30 березня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук