Skype запустив функцію синхронного перекладу голосових повідомлень

Skype запустив функцію синхронного перекладу голосових повідомлень
фото Skype
Skype Translator у дії

Популярний сервіс Skype запустив тестову версію функції Skype Translator (Перекладач Skype). Використання цієї функції дозволяє користувачам автоматично переводити голосові повідомлення з однієї мови на інші. Наразі функція перекладу доступна для двох мов - англійської та іспанської, повідомили в прес-службі Skype.

«Більше десятиліття Skype руйнував географічні бар'єри, щоб забезпечувати аудіо- та відеокомунікації. Використовуючи інновації лабораторії Microsoft Research, Skype скасовує ще один бар'єр для комунікацій - мову, якою говорять люди», - наголошується в повідомленні сервісу.

Тестова версія Skype Translator забезпечить синхронний переклад під час голосових дзвінків між двома мовами - іспанською та англійською. Також користувачам Skype буде доступний переклад чатів і миттєвих повідомлень на більш ніж 40 мов.

Щоб протестувати функцію вже зараз, необхідно зареєструватися на сайті Skype Translator, вибрати при реєстрації іспанську мову і скористатися сервісом з пристрою на платформі Windows 8.1.

Skype Translator використовує технології розпізнавання мови, автоматичного перекладу і машинного навчання. Тобто, чим більше сервіс буде використовуватися, тим коректніше він буде працювати.

За словами розробників, довгострокова мета Skype - забезпечити синхронний переклад мови і повідомлень для максимально можливого числа мов і пристроїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук