ЗНО з математики стане обов’язковим для школярів з 2021 року

Таке тестування матиме два рівні і залежатиме від потреб вступника

Лілія Гриневич розповіла про новації, які чекатимуть на тих, хто складатиме ЗНО в 2021 році

Починаючи з 2021 року, українські школярі складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з трьох обов’язкових предметів, серед яких буде і математика. Зміни також будуть у ЗНО з української мови та літератури, повідомила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич.

Як сказала вона під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 26 квітня, тестування з математики матиме два рівні: легший і складніший, залежно від потреб вступника.

За її словами, у 2021 році також на два рівні буде розділено ЗНО з української мови. Це буде базовий рівень, до якого входитиме українська мова, а також рівень «поглиблене вивчення», куди входитимуть українська мова й українська література.

Крім того, з 2021 року обов’язковим також буде предмет історія України або англійська мова на вибір.

«Таким чином, 2021 року випускники шкіл обов’язково складатимуть ЗНО з української мови – 1 рівень, або з Української мови і літератури – 2 рівень; математики – 1 або 2 рівень на вибір; історії України або англійської мови на вибір», – сказала міністерка освіти і науки і додала, що також вони зможуть складати ЗНО з додаткових предметів за вибором.

Крім того додамо, що, починаючи з 2019 року, учням угорських і румунських шкіл на два роки спростили ЗНО з української мови.

Нагадаємо, цьогоріч основна сесія ЗНО відбудеться 21 травня-13 червня, тести складатимуть 355 тисяч учнів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 предметів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук