Золотовалютні резерви України у вересні зросли на $602 млн

ЕкономікаРоман Ганкевич, 5 жовтня 20172550
Золотовалютні резерви України у вересні зросли на $602 млн
фото Depositfiles
Міжнародні золотовалютні резерви зросли на 20% з початку 2017 року

За підсумками вересня резерви Національного банку зросли на на $602 млн, або на 3,3%. Про це інформували у прес-службі фінансового регулятора.

Як зазначається, міжнародні резерви України станом на 1 жовтня 2017 склали $18,6 млрд (в еквіваленті), що на 20% вище від рівня початку року. Їх збільшенню сприяли надходження на користь уряду від розміщення єврооблігацій на суму $1,318 млрд.

Водночас з міжнародних резервів було направлено $165,6 мільйонів на валютні інтервенції, які НБУ здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку під дією тимчасових факторів. У тому числі $69 млн були спрямовані на продаж валюти через інтервенції у формі запиту на кращий курс.

Також $521,4 млн було направлено з резервів на платежі уряду за обслуговування і для погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них $505,4 млн - з метою обслуговування та погашення суверенних єврооблігацій.

Станом на 1 жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук