Standard & Poor’s скасувало дефолтний рейтинг України

ЕкономікаОлег Костюк, 19 жовтня 20153660
Standard & Poor’s скасувало дефолтний рейтинг України
Рейтингове агентство Standard & Poor's

Рейтингове агентство Standard & Poor's у понеділок ухвалило рішення підвищити рейтинг України в іноземній валюті з дефолтного рівня SD до B- у зв'язку з обміном боргових паперів держави на нові.

Про це пише LB.ua.

Водночас за єврооблігаціями України на $3 млрд, які були викуплені Росією в 2013 році, рейтинг встановлено на рівні D.

Згідно з рішенням агентства, рейтинг України в національній валюті підвищено з CCC+ до B-.

Новим рейтингам присвоєно стабільний прогноз (тобто в найближчий рік не очікується нового перегляду), він передбачає, що український уряд буде просувати реформи у фіскальній, фінансовій та економічній сферах.

Нагадаємо, що до того, як у вересні рейтинг України було знижено до SD, він перебував на рівні СС. Тобто йдеться про те, що насправді його підвищено на два щаблі (або чотири, якщо враховувати проміжні CCC- і ССС+).

Як повідомляв ZAXID.NET, Україна і Комітет кредиторів 7 серпня досягли угоди про реструктуризацію частини державного боргу загальним обсягом $18 мільярдів. Реструктуризація передбачає повне списання $3,8 мільярда, відстрочку платежів за тілом кредиту в сумі 11,5 мільярда доларів на 4 роки, а також фіксування ставки купона за всіма бондами на рівні 7,75% річних.

Кабінет міністрів України з 23 вересня розпочав процедуру реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його списання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук