Star Media знімає серіал з російськими акторами

У титрах серіалу вказана українська компанія, тож він не підпаде під дію закону про заборону російської продукції

Star Media знімає серіал з російськими акторами
фото Star Media

Українсько-російська кінокомпанія Star Media знімає 12-серійний фільм про журналістку «25-та година». Про це повідомляє «Телекритика». Жанр проекту - кримінальна драма з елементами фантастики. Місце зйомок - Київ.  

У серіалі йтиметься про 35-річну журналістку Анну, яка працює в місцевій газеті «24 години». Її роль виконує російська акторка Тетяна Арнтгольц.

У серіалі «25-та година» знімаються як українські, так і російські актори: Антон Хабаров, Олександр Кобзар, Таїсія Шипілова, Микола Іванов, Жанна Еппле, Микола Боклан, Вікторія Білан, Костянтин самоук, Олена Стефанська, Бесо Гатаєв, Анна Кузіна, Олександр Ясько та Ігор Хрипунов.

Нагадаємо, після прийняти Верховною Радою закону про заборону російського кіно та телесеріалів генеральний продюсер телегрупи «1+1 медіа» Олександр Ткаченко заявляв, що якщо у титрах російського фільму або серіалу буде вказана українська компанія, він не підпаде під дію закону про заборону російських фільмів і серіалів. Тоді Ткаченко наголошував, що законопроект легко обійти. «Ніхто не розуміє, що таке російський продукт. Думаю, що тут буде широке поле для маніпулювання, вільна трактовка цієї норми. Потрібно вносити додаткові поправки в закон, для того щоб усім було зрозуміло і всі знаходилися в одній площині», - заявив керівник «1+1 медіа».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук