Російсько-українська копродукція не підпадає під заборону, – Ткаченко

Сьогодні президент України підписав закон про, який передбачає заборону російських фільмів та серіалів,  герої яких представляють ті чи інші силові структури, або ті, які пов'язані з цими відомствами сюжетно, а також усю російську кінопродукцію, випущену, починаючи від 1 січня 2014 року.

Проте, якщо в титрах російського фільму або серіалу буде вказана українська компанія, то він не підпаде під дію закону про заборону російських фільмів і серіалів. Таку думку генерального директора телегрупи «1+1 медіа» Олександра Ткаченка наводить «Телекритика».

Олександр Ткаченко вважає, що законопроект легко обійти. «Ніхто не розуміє, що таке російський продукт. Думаю, що тут буде широке поле для маніпулювання, вільна трактовка цієї норми. Потрібно вносити додаткові поправки в закон, для того щоб усім було зрозуміло і всі знаходилися в одній площині», - заявив керівник «1+1 медіа».

Нагадаємо, що у тексті законопроекту йдеться про те, що «заборона розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій поширюється на розповсюдження та демонстрування будь-яких фільмів незалежно від країни походження, виробництва після 1 серпня 1991 року. Заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди передбачених попереднім реченням органів та дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 року».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук