Зведений бюджет Львівщини-2011 планують затвердити 10-11 січня

Економіка15 грудня 20102330

Начальник головного управління фінансів Львівської ОДА Олег Демків прогнозує, що зведений бюджет Львівської області на 2011 рік можливо затвердити 10-11 січня 2011 року.

Про це він повідомив 15 грудня під час засідання асоціації "Ради Львівщини".

Аналізуючи проект державного бюджету на 2011 рік, прийнятий парламентом у першому читанні, Олег Демків зазначив, що ці показники передбачають збільшення та індексацію зарплати, яка прогнозовано зросте до 10%, також інфляцію – на рівні 8%.

"Відповідно, захищені статті видатків бюджету треба індексувати. Зростання енергоносіїв передбачено на рівні 10%, але ми прогнозуємо, що це може бути більше зростання", – сказав Олег Демків.

Разом з тим, він зазначив: "Очевидно, що обласний бюджет вже не буде передбачати велику кількість обласних програм і вони будуть змінімізовані, як і фінансування на них. Як на мене, ми навряд чи зможемо з обласного бюджету розвитку давати кошти на об’єкти комунальної власності інших територій", – сказав він.

Як інформував ZAXID.NET , Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект про державний бюджет України на 2011 рік. За відповідне рішення на засіданні 14 грудня проголосували 275 народних депутатів із 425 зареєстрованих у залі.

Начальник головного управління фінансів Львівської ОДА Олег Демків прогнозує, що консолідований (зведений) бюджет Львівської області не буде виконано на 3-4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук