З’явився розширений перелік платних послуг, які тепер можуть надавати державні наукові установи

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 червня 20169491

Кабінет Міністрів розширив перелік платних послуг державних наукових установ розміщенням реклами та поліграфічними послугами.

Згідно з урядовою постановою № 388 від 24 червня, державні наукові установи можуть на платній основі надавати поліграфічні та рекламні послуги, реалізовувати власну друковану продукцію, зокрема інформаційну, рекламну та бланкову (крім видання та реалізації друкованих засобів масової інформації), розміщувати на сайтах банери, рекламну продукцію в електронній формі.

До переліку включено надання послуг з виготовлення рекламної і поліграфічної продукції іншим суб’єктам господарювання шляхом використання фондів бібліотек з дотриманням вимог законодавства про авторське право.

Кабмін також дозволив надання наукових консультацій щодо законодавства України і зарубіжних країн, що регулює окремі сфери правовідносин.

Наукові установи можуть розробляти за кошти замовників проекти програм, стратегій, концепцій розвитку окремих регіонів, міст, громад, окремих видів економічної діяльності, підприємств і організацій.

До переліку включено організацію стажування фахівців, консультування та підвищення кваліфікації на замовлення юридичних і фізичних осіб.

Крім того, можливе виготовлення повнотекстових електронних копій видань (документів) на замовлення установ і фізичних осіб з дотриманням вимог законодавства про авторське право, крім випадків, коли одержувачами послуг є наукові та науково-педагогічні працівники.

Наукові установи будуть надавати послуги друку, копіювання, сканування, ламінування, запису інформації на носії, виконувати переплетення, брошурування робіт.

Можна також провадити заходи, пов’язані з виставково-ярмарковою діяльністю та надавати в короткострокове користування або оренду фізичним, юридичним особам площі або окремі приміщення, які тимчасово не використовуються в науковій діяльності для проведення освітніх, наукових, спортивних, урочистих, культурних та інших заходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук