10 очевидних речей, про які забувають волонтери

БлогиУляна Дідич , 7 березня 2016 2935 7
Уляна Дідич
перекладач-фрілансер, волонтер

1. Волонтери не є непомильними в жодній із сфер. Звання «волонтер» не є індульгенцією від злочинів. Професії «хороший хлопець» не існує.

В принципі, цим можна би й закінчити, але додам трохи розшифровок.

2. Те, що людина є відомим волонтером, який активно допомагає, не означає, що вона не є чиїмось політичним проектом або не набиває собі політичних дивідендів чи платформу для «соціального ліфта» (гм.., і це не завжди погано)

3. Те, що людина спілкується з «передком», не означає, що вона володіє ситуацією на фронті. І тим більше, не означає, що вона є військовим тактиком і стратегом, і розуміється на військовій справі.

4. Те, що людина волонтер, не означає, що вона знає всю підноготну навіть підшефного підрозділу, і що її не можуть водити за ніс.

5. Хороший волонтер не може автоматично бути хорошим депутатом, президентом, міністром чи начпотилу.

6. Так, є такі, що волонтерством прикривають свою далеко не красиву комерційну і/або кримінальну діяльність.

7. Серед волонтерів є злодії, і ті що, реально допомагаючи, все ж живуть на зібрані гроші.

8. Серед волонтерів є дуже щирі «ідіоти», які віддаються справі на повну, жертвують час, кошти, а їх використовують для різних цілей.

9. І навпаки – є «цинічні суки», які не вірять жодному слову, вимагають на все папірець і можуть покинути "бідних хлопчиків голих-босих" без допомоги, а насправді перевертають такий пласт системної роботи, що дивуєшся, як це під силу невеликій групі людей.

10. І ще. Якщо серед волонтерів, відомих і з хорошою репутацією, немає «консерви» ворога, то проти нас дуже недалекоглядний ворог...

Висновок?

А ніякого.

Не сотвори собі кумира.

І роби, що маєш, і най ся діє Божа воля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук