125 мешканців Львівщини отримають допомогу у працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу

Мешканці Львова та області з числа уразливих категорій населення, зокрема переселенці та учасники бойових дій, мають можливість отримати підтримку для працевлаштування, започаткування або розширення власної підприємницької справи. У громадській організації «Центр «Жіночі перспективи» розпочався набір кандидатів для участі у відповідному проекті, який реалізовуватимуть за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу. Відбір учасників триватиме до 15 березня.

Для участі у проекті сформують сім груп по 25 осіб, повідомила ZAXID.NET асистентка проекту Ірина Трохим. Для них проведуть дводенні тренінги за напрямками «професійне орієнтування», «самозайнятість» та «мікропідприємництво».

На другому етапі кожен з учасників проекту зможе отримати допомогу експерта у формуванні бізнес-плану або написанні заявки на курси перекваліфікації. Після цього учасники проекту представлятимуть свої напрацювання перед комісією Міжнародної організації з міграції, яка приймає рішення про виділення грантів.

«Якщо йдеться про підприємництво, то оцінюватимуть можливість учасника проекту виробляти представлений продукт або надавати послуги, конкурентні переваги та прибутковість задуманого, а також наскільки сильною є мотивація учасника», – зазначила Ірина Трохим.

Що ж до перекваліфікації, то за її словами, оцінюватимуть, чи обрана професія є затребуваною на ринку, якою є перспектива працевлаштування і чи здатен заявник пройти обрані курси навчання до кінця.

Підтриманим учасникам проекту за напрямком «професійне орієнтування» оплатять перекваліфікацію, а підприємцям-початківцям придбають необхідне обладнання, інструменти, професійну техніку тощо.

Нагадаємо, у Львові 13 лютого розпочався набір на освітній курс «Власна справа» для учасників АТО та членів їх родин. Безкоштовне тримісячне навчання зможуть пройти до 30 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук