У Львові переселенці отримають до ₴55 тис. на втілення бізнес-ідей

240 переселенців відібрали для навчання бізнесу

СуспільствоОрися Шиян, 12 січня 20175330
Бізнесмени-початківці пройдуть навчання

У Львові завершився відбір учасників проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Із 400 поданих заявок комісія обрала 240 кандидатів, яких навчать організації власних проектів та порадять як розширити вже існуючу справу. На конкурсі оберуть найкращі бізнес-плани, які отримають до 55 тис. гривень грантових коштів.

Відібраних 240 кандидатів сформовано у 8 груп (по 30 учасників у кожній) для інтенсивного навчання у трьох напрямках: «Профорієнтація», «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво». Учасники проекту повинні пройти дводенне бізнес-навчання з організації та розвитку власної справи, отримають консультаційний супровід бізнес-експертів для створення грамотного бізнес-плану, конкурс бізнес-планів та розподілення грантових коштів до 55 тис. гривень для кожного проекту. Визначення бенефіціарів відбудеться у лютому 2017 року.

«Відповідно до умов проекту, 65% учасників – це внутрішньо-переміщені особи, решту – місцеві з перевагою для учасників АТО та етнічних меншин, – пояснила керівник проекту Христина Коваль. – Наша основна ціль – допомогти реалізуватися тим людям, які в силу зовнішніх обставин мають найменше можливостей та які, втім, є найбільш перспективними, цілеспрямованими та з багажем ідей для розвитку економіки країни».

Мета програми ― допомогти внутрішньо-переміщеним особам та місцевому населенню здобути актуальні професії, отримати навички щодо організації власних проектів та поради для розширення вже існуючого бізнесу. Фінансову підтримку для реалізації проекту надає Уряд Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє у партнерстві з Міністерством міжнародного розвитку (DFID).

Нагадаємо, протягом двох попередніх років «Клуб Ділових Людей» організував дві хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік» (від МФ «Відродження) та першу хвилю проекту «Міграція для загального блага» (від МОМ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук