На втілення бізнес-ідей у Львові переселенці можуть отримати до 100 тис. грн

У місті відкрили перший бізнес-інкубатор для переселенців

СуспільствоІрина Скіць, 11 червня 20158730

Благодійний фонд «Відродження» спільно із ГО «Клуб ділових людей» розпочав програму підтримки малого бізнесу та самозайнятості переселенців «Новий відлік». Про це на прес-конференції розповів голова ГО «Клуб ділових людей» Микола Савуляк.

У рамках програми відберуть 60 бізнес-проектів, запропонованих переселенцями. Після інтенсивного курсу навчань, експерти «Клубу ділових людей» відберуть 15 переможців, між котрими розділять 1 млн грн на подальший розвиток проектів. 

З 10 по 25 червня ГО «Клуб ділових людей» приймає заявки на участь у програмі. Подавати заявки можуть переселенці з Донецької і Луганської областей та АР Крим, які вже мають досвід роботи у бізнесі або тільки хочуть спробувати власні сили. При відборі потрібно буде також пройти співбесіду із експертами «Клубу ділових людей», які враховуватимуть реальність бізнес-ідеї та розуміння, як її реалізувати.

Наступним етапом стане інтенсивний бізнес-курс з 6 липня по 28 серпня. Як розповів Микола Савуляк, всі учасники програми будуть поділені на три групи по 15-20 осіб: підприємці із досвідом роботи, люди, що раніше працювали найманими працівниками у бізнесі та початківці. Навчання із бізнес-експертами проходитимуть двічі на тиждень по 8 годин.

На третьому етапі учасники матимуть можливість увійти до складу бізнес-клубу, який об’єднує понад 700 підприємців Львівщини. Це допоможе учасникам завести корисні знайомства у бізнес-середовищі та лагодити коло ділових контактів.

Останнім етапом програми стане відбір розроблених разом із експертами бізнес-планів та виділення грантів переможцям. Конкурсанти захищатимуть свої бізнес-плани із 31 серпня по 6 вересня, а вже 7 серпня «Клуб ділових людей» оголосить 15 переможців.

«Проте на цьому робота нашої програми не закінчується. Ми чудово розуміємо, що жоден проект не стає відразу прибутковим. Тому впродовж наступних чотирьох місяців з усіма учасниками працюватимуть наші бізнес-експерти»,- сказав голова ГО «Клуб ділових людей» Микола Савуляк.

Окрім Львова, проект «Новий відлік» розпочав роботу Києві, Одесі та Харкові. Микола Савуляк зазначив, що подавати свої ідеї можуть переселенці із усієї західної України, проте витрати на транспорт та проживання їм не компенсовуватимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук