12 львівських кандидатів у нардепи підписали меморандум руху «Чесно»

СуспільствоВибори 2014, 25 вересня 20146580

У Львові одразу 12 кандидатів у народні депутати зобов’язалися оприлюднити свої автобіографії та фінансові декларації. А вже коли їх оберуть до Верховної Ради, обранці голосуватимуть лише особисто та дотримуватимуться політики партій, від яких їх обрали. До цього зобов’язує документ, який вони й підписали, – меморандум громадського руху «Чесно».

Окрім того, рух «Чесно» презентував пакет реанімаційних реформ у різних галузях – зміни правоохоронної системи, суддів, прокуратури, збільшення обороноздатності України та реформи місцевого самоврядування.

Як зазначила представник об'єднання «Самопоміч» Ірина Подоляк, котра також підписала меморандум руху «Чесно», «ми підтримуємо реанімаційний пакет реформ, ми підтримуємо усі ініціативи та законопроекти, розроблені експертним колом в такий тяжкий для країни час. Ми готові брати відповідальність та починати швидкі невідворотні системні зміни у законодавстві України».

Меморандум підписали 12 кандидатів, що балотуються у різних округах: Дмитро Добродомов (№115), Ірина Подоляк (№116), Валерій Веремчук (№116), Оксана Юринець (№117), Роман Брезіцький (№117), Ткачук А.А (№118), Михайло Бондар (№119), Андрій Ступницький (№120), Ярослав Герасим (№120). Володимир Пекар (№122), Володимир Парасюк (№122) та Анатолій Шалаєв (№123).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук