13 українських IT-компаній потрапили в ТОП-100 світових аутсорсерів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 лютого 201719880
13 українських IT-компаній потрапили в ТОП-100 світових аутсорсерів
фото SoftServe
З-поміж 12 компаній - міжнародні корпорації з великими представництвами в Україні і місцеві IT-компанії

Міжнародна асоціація IAOP опублікувала черговий щорічний рейтинг найкращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100. У цьому році в рейтинг потрапили відразу 13 українських компаній - на дві більше, ніж минулого року, пише ain.ua.

Як зазначається, серед 13 компаній - як міжнародні бізнеси з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти. У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma TEAM International Services і Softengi, Program-Ace.

«У список потрапили 13 компаній з офісами розробки в Україні, це свідчить про те, що розвиток українського ІТ відбувається в правильному напрямку. Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає», - зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський. За його словами, такі показники - свідчення того, що в України з'явилася надійна репутація постачальника аутсорс-послуг.

Повністю рейтинг топ-100 кращих аутсорсерів світу виглядає так (компанії наведені в алфавітному порядку):

Зазначимо, що, Global Outsourcing 100 - це щорічний список найкращих у світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук