Львівський бізнес-інкубатор створив сайт для ІТ-спеціалістів з пошуку роботи за кордоном

Львівський бізнес-інкубатор створив сайт для ІТ-спеціалістів з пошуку роботи за кордоном
фото умовне
Лише половина львівський ІТ-спеціалістів задоволені своєю теперішньою роботою

Львівський бізнес-інкубатор «Startup Depot» запустив новий проект «Devhiring», метою якого є налагодити співпрацю американських компаній з українськими IT-спеціалістами, які зможуть дистанційно працювати у закордонних стартапах. До проекту уже долучилися 10 американських компаній, які шукають фахівців.

«Ми хочемо розширити ринок IT в Україні за допомогою співпраці з продуктовими компаніями зі США. Це переважно стартапи, які працюють над створенням власного продукту і яким необхідні кваліфіковані робочі кадри. У вересні ми почали формувати базу компаній та програмістів. Зараз уже намагаємося поступово закривати вакансії, а перший позитивних результатів очікуємо до кінця жовтня», - розповів ZAXID.NET менеджер проекту Ігор Медвідь.

За його словами, серед компаній, які співпрацюють з проектом, є, зокрема «SellerCrowd», «Cloverpop», «ZeyOS», «GemShelf». Також зараз ведуть перемовини з «Ring labs» та «Likely», а до кінця місяця планють збільшити кількість компаній, які б хотіли брати на роботу українських фахівців, з 10 до 50.

Спеціалістам, які хочуть долучитися до проекту, треба зареєструватися на сайті «Devhiring», де вказати досвід роботи, мову програмування, рівень володіння англійською, мотивацію. На основі заповнених анкет та резюме представники бізнес-інкубатору обирають до 3 кандидатів на кожну вакантну посаду та передають ці дані роботодавцям.

Згідно з соціологічним дослідженням, яке проводив львівський IT-кластер спільно з соціологічною агенцією «Фама», станом на 2015 рік у Львові лише 52% з 15 тисяч місцевих ІТ-спеціалістів задоволені своєю теперішньою роботою. 

Однією з основних причин такого незадоволення - брак інноваційності у завданнях. Цю ситуацію пояснює інший показник - 88,4% зі 192 львівських ІТ компаній займаються аутсорсингом і лише 8,4% створюють власні продукти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук