16 поранених воїнів АТО відправилися на лікування до Німеччини та Грузії

З Києва до Німеччини для проходження курсу лікування в четвер відправилася група з восьми українських військовослужбовців, для транспортування якої прибув літаючий госпіталь Збройних сил Німеччини.

Німецькі лікарі перебували в Києві тиждень і за цей період відібрали 8 військовослужбовців для подальшого лікування в Німеччині, повідомив журналістам керівник групи лікарів, полковник медичної служби Міхаель Уль.

«Ми вибрали 8 пацієнтів і при цьому це не легко поранені, а ті, у кого комплексні ушкодження», – сказав він на брифінгу журналістам у Борисполі, передає «Інтерфакс-Україна».

Уль повідомив, що процес відбору проходив у місті Києві в центральному військовому госпіталі, однак у групу для лікування потрапили не тільки поранені бійці з Києва, а й військовослужбовці з інших міст. Лікування буде проводитися у двох військових госпіталях в Берліні та Гамбурзі.

Він також повідомив, що військовий госпіталь Німеччини спеціалізується на вогнепальних пораненнях, а також на установці штучних суглобів, відновленню кісток і різних функцій організму.

У свою чергу заступник посла ФРН у Києві Вольфґанґ Біндзайль повідомив, що така практика надання медичної допомоги буде продовжена.

«Ми виходимо з того, що це не останнє транспортування поранених в Німеччину», – сказав він.

Заступник міністра оборони України Петро Мехед розповів, що в Німеччині всього проходило лікування 36 українських військовослужбовців, 11 з яких ще продовжують лікування. Загалом 121 військовослужбовець Збройних сил проходив лікування за кордоном, з них 81 повернувся, ще 30 продовжують лікування.

Крім того, в четвер ще 8 військовослужбовців відправлено на лікування до Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук