17 серпня відкривається сезон полювання на пернатих

Володимир Балита, 13 серпня 20135860

У Львівській області з 17 серпня відкривається мисливський сезон, що дозволяє полювання на пернату дичину. До полювання допускатимуться лише ті мисливці, в яких наявні документи на право полювання.

Про це ZAXID.NET повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Полювання триватиме до 31 грудня 2013 року. Відтак з 17 серпня можна полювати на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої та червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів, нерозня, широконіски, шилохвості), лиску, курочку водяну, пастушків, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка).

Як зазначає Львівська ОДА, полювати можна тільки в суботу і неділю. Власники мисливських собак лягавих порід і спанієлів з жовтня можуть полювати ще й у середу, за окремими відстрілочними карточками.

Крім того, встановлено норми добування пернатої дичини: один мисливець за день полювання не може добути більше, ніж двох гусок, чотирьох качок, п’ять лисок, чотирьох водяних курочок, десять куликів, десять голубів чи 15 перепілок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук