18 інвалідів на Рівненщині отримали автомобілі "Славута"
18 інвалідів Рівненської області отримали автомобілі «Славута». Безкоштовно транспортні засоби отримали 13 інвалідів війни І - ІІІ групи, які брали участь в бойових діях та перебувають на першочерговій черзі. Ще 5 інвалідів (війни та ЧАЕС) перебувають на позачерговій черзі і за законом двоє мали право на безкоштовні авто, а троє, сплачували 7% його вартості (2749,74 грн).
Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту Георгій Сладковський.
"Це друга партія автомобілів, які ми отримали. Ключі від 16 автівок вручив Президент України, коли перебував на Рівненщині, 18 зараз ми передаємо і ще до кінця року пільговики мають отримати 32 автомобілі. Загалом на черзі в області 2500 інвалідів, які чекають на авто",- зазначив Г.Сладковський.