Мільйон українців не зможуть проголосувати на виборах через відсутність прописки

Виправити ситуацію може лише Верховна Рада

Майже мільйон громадян України не зможуть проголосувати на виборах президента 31 березня 2019 року через відсутність прописки, заявив керівник Служби державного реєстру виборців Олександр Стельмах.

Він зазначив, що станом на сьогодні громадян, які не мають реєстрації місця проживання, близько 1 мільйона, і це серйозний виклик для ЦВК і взагалі для ведення реєстру.

«Як ми всі знаємо, таких виборців неможливо включити в жодну виборчу дільницю. Вони мають штамп “вибув” у паспорті, і включити ми їх нікуди не можемо. Це вже по суті ціла армія наших виборців. Треба законодавцю щось думати, можливо, якось змінити форму ведення реєстру, щоб ці виборці могли голосувати», – сказав Стельмах, якого процитувала агенція «РБК-Україна».

Нагадаємо, перевірити себе у списках виборців можна онлайн, або ж безпосередньо на території дільничної виборчої комісії. Також можна голосувати не за місцем прописки, зробивши для цього кілька простих кроків.

Вибори президента України відбудуться 31 березня. Для участі в них зареєструвалися 44 кандидати, а довжина виборчого бюлетеня становитиме 115 см.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук