1 травня українці отримали нагоду зателефонувати Шептицькому

До Дня міста Львова та з нагоди 150-тиріччя Митрополита Андрея Шептицького, з 1 травня в Україні стартував спільний проект Львівської міської ради та телеком-оператора «Київстар» під назвою «Зателефонуй Шептицькому».

З цього дня та впродовж року абоненти «Київстар» матимуть нагоду, зателефонувавши на короткий номер 2907, послухати думки Митрополита Андрея про найрізноманітніші сфери нашого життя, зібрані з письмової спадщини видатного українця. Про це повідомляє прес-служба національного телеком-оператора.

«З 1 травня абоненти «Київстар» можуть зателефонувати визначному українцеві — Митрополиту Андрею графу Шептицькому, якому цього року виповнилося б 150 років. За номером 2907 можна почути думки Митрополита про любов, родину, подружнє життя, про дитинство та виховання, а також про патріотизм, мистецтво, владу, державу і економіку. Також у окремому розділі голосового меню викладено історію роду Шептицьких», - зазначено у повідомленні.

Номер 2907 було вибрано не випадково, зазначають у компанії, це цифри, що визначають дату народження Шептицького. Відомо, що Митрополит Галицький народився 29 липня 1865 року.

Усі цитати, які абоненти матимуть змогу прослухати, зібрані з письмової спадщини графа та предстоятеля Української греко-католицької церкви.

Озвучив роздуми Митрополита Андрея графа Шептицького український актор Андрій Твердак.

Музичним тлом міркувань Митрополита Андрея стала гітарна мелодія Михайла Вербицького у виконанні львівського музики Остапа Мануляка. Саме така музика, вважають ініціатори проекту, була популярною на початку минулого століття, коли жив і працював Митрополит.

Повідомлення про можливість зателефонувтаи Шептицькому оператор надсилає своїм абонентам у смс. Львів'яни, наприклад,  з вчорашнього дня отримують повідомлення наступного змісту: «Шановні львів’яни, вітаємо з Днем міста! КИЇВСТАР бажає вам добра, миру, злагоди! До свята приурочене й святкування 150-річчя митрополита Андрея Шептицького - його мудрі думки за безкоштовним тел. 2907».

Нагадаємо, проект «Зателефонуй Шептицькому» ініційовано управлінням культури Львівської міської ради у партнерстві з національним телеком-оператором «Київстар» і проводиться в рамках святкування в Україні «Року Митрополита Шептицького»

Безкоштовний номер 2907 відкритий для дзвінків з 1 травня 2015 року, а сам проект триватиме до кінця ювілейного року. Номер 2907 доступний лише для абонентів «Київстар», в роумінгу послуга не надається.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук