1 вересня навчальний рік у школах Луганська не почнеться, – міськрада

СуспільствоОльга Карабан, 27 серпня 20141700

У зв’язку з боями і обстрілами Луганська 1 вересня навчальний рік у місцевих школах не почнеться. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За словами заступника міського голови Марини Воротнікової, школи відкриються в місті Щастя, яке підпорядковане Луганській міськраді.

Зазначається, що в результаті обстрілів і попадання снарядів у Луганську були зруйновані і серйозно пошкоджено будівлі більш ніж половини шкіл міста. У зв’язку з цим проведення відновлювальних робіт, а також підготовка до початку нового навчального року неможливі.

«Здоров'я і життя дітей – головний пріоритет у житті кожного батька. Тому ми не маємо права піддавати дітей небезпеці і невиправданого ризику і починати навчальний рік в умовах безперервних збройних протистоянь, коли багато шкіл зруйновано. Крім того, немає можливості гарантувати дотримання будь-яких санітарно-епідеміологічних норм через відсутність протягом тривалого часу світла і води. Через це 1 вересня школи міста не відкриють свої двері для учнів», – розповіла Воротнікова.

Вона додала, що луганські школярі, які виїхали за межі зони проведення АТО, мають право подати відповідні заяви і з 1 вересня розпочати навчальний рік в школах, розташованих в місцях їхнього нинішнього знаходження.

Нагадаємо, Луганськ вже 25 день без електрики, води та телефонного зв'язку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук