23 людини загинули під час пожеж на Львівщині у січні
Впродовж січня на Львівщині 23 людини загинули у полум’ї пожеж. Як свідчить порівняльний аналіз, ця цифра збільшилась, відносно аналогічного періоду 2007 року, на 6 випадків. Подібне збільшення жертв пожеж - найбільше за останні 3 роки. Про це ZAXID.NET повідомив прес-центр ГУ МНС України в Львівській області.
Аналіз всіх трагічних випадків свідчить, що середній вік загиблих складав 50-70 років, з яких більшість - двадцятеро - були чоловіками. Якщо говорити про соціальний стан загиблих, то необхідно зауважити, що це в основному пенсіонери, непрацюючі та особи без певного місця проживання.
Подальше вивчення обставин загибелі свідчить, що майже половина людей гине в стані алкогольного сп’яніння (9 випадків), а необережність при курінні стала причиною загибелі 13 людей. Найбільш гостро проблема загибелі людей внаслідок пожеж стоїть перед сільськими населеними пунктами, де зафіксовано 16 смертельних випадків.
Вивчення всіх причин та обставин, що призвели до загибелі людей у вогні, змушує Головне управління МНС України в Львівській області вкотре апелювати до відповідних соціальних служб, голів сільських та селищних рад, керівників комунальних підприємств із закликом активізувати необхідну роз’яснювальну та профілактичну роботу. Насамперед, необхідно звернути особливу увагу соціальних служб на опікування людьми, які перебувають у так званій групі ризику - людей похилого віку, безробітних, осіб без певного місця проживання. Не зайвим буде ще раз нагадати всім мешканцям про елементарні правила пожежної безпеки, дотримання яких убезпечить життя.