251 об'єкт в Україні готовий прийняти переселенців з Донбасу

Для розміщення організованих переселенців зі Сходу визначено 251 об'єкт, де можна розмістити 30 тис. осіб. Наразі в них проживають понад 7 тис. організованих переселенців.

Про це на брифінгу у середу, 11 червня, заявив в. о. голови Державної санітарної епідеміологічної служби України Олександр Кравчук, передає Укрінформ.

"Для організованих переселенців визначено 251 об'єкт. Це санаторії, будинки відпочинку, готелі, турбази. Там люди можуть тимчасово розміститися, щоб або дочекатися більш постійного житла, або у випадку покращення ситуації повернутися до себе додому", - сказав Кравчук.

Він поінформував, що такі об'єкти є практично у кожній області України, але найбільше їх на території Запорізької, Миколаївської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Полтавської, Вінницької та Дніпропетровської областей.

За словами виконувача обов'язків директора Держсанепідслужби, для організованих переселенців там забезпечено повне медичне обслуговування і санітарно-епідемічний контроль.

Начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альона Терещенко уточнила, що на цих об'єктах можна розмістити 30 тис. осіб, які офіційно зареєструвалися. Наразі там розміщується понад 7 тис. переселенців. Київ задекларував 10 об'єктів, у яких можна розмістити понад 330 осіб, сьогодні у них перебуває 332 особи.

В той же час українська влада не має інформації про точну кількість переселенців з Донбасу, які перебувають зараз у своїх рідних чи друзів з інших міст, уточнила Терещенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук