25-річна дівчина-медик з Дрогобича, яка підірвалася на міні, прийшла до тями

25-річна дівчина-медик з Дрогобича, яка підірвалася на міні, прийшла до тями
Ірина Іванюш із друзями за кілька днів до трагедії

Медичний інструктор Ірина Іванюш (позивний Лютик), яка 26 травня втратила обидві ноги у зоні АТО, кілька днів тому прийшла до тями, написав на сторінці у Facebook головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечникова у Дніпропетровську Сергій Риженко. 

Пізніше головний лікар написав, що Ірина в хорошій свідомості, оптимістична та навіть виявила бажання працювати в штабі волонтерів лікарні ім. Мечникова.

1 червня Ірину Іванюш у лікарні відвідали батьки, яким раніше волонтери не повідомляли про важкий стан їхньої єдиної дочки, бо мама Ірини має інвалідність через хворобу серця.

«У Іринки самопочуття покращилося! Сьогодні у неї були мама і тато, спілкувалися! Ірочка всім забезпечена», – написала у Facebook волонтер Тетяна Губа.

А в Дрогобичі 1 червня, за ініціативи місцевого автомайдану, провели благодійну акцію, під час якої зібрали понад 17 тис. грн на лікування Ірини. Кошти передадуть її мамі.

​Збір коштів у Дрогобичі на лікування Ірини Іванюш

Крім того, студенти Дніпропетровської медичної академії та інших ВНЗ долучилися до акції із здачі крові для пораненої дівчини-медика.

Для збору коштів на лікування Ірини Іванюш волонтери відкрили рахунок в банку на ім’я її мами Анни Іванюш. Для тих, хто має можливість фінансово допомогти дівчині, наводимо банківські реквізити.

р/р 4149497831438827 ПриватБанк (гривні) рахунок на ім'я мами – Іванюш Анна Петрівна;

р/р 4149497831438819 ПриватБанк (євро);

р/р 4149497831438801 ПриватБанк (долари). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук