28-річного начальника львівської юстиції попередили про звільнення з посади

Юрій Добош очолював Західне міжрегіональне управління Мін'юсту менше ніж пів року

28-річного начальника львівської юстиції попередили про звільнення з посади
фото Facebook
Юрій Добош очолював Західне міжрегіональне управління юстиції з кінця грудня 2019 року

Начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрія Добоша рекомендували звільнити з посади через неналежне виконання обов’язків та перевищення службових повноважень. Таким є рішення дисциплінарної комісії Міністерства юстиції. Сам Юрій Добош назвав це «пресингом» та «політичним тиском».

«Політичний тиск триває! Люди нові - підходи старі. Без нотки сорому та з відвертим цинізмом при світлі дня продовжується пресинг. Сьогодні мене було енний раз викликано в Київ. Цього разу для ознайомлення з поданням дисциплінарної комісії. Її висновок - неналежне виконання мною обов'язків та перевищення службових повноважень. Рекомендовано до звільнення!!!», – повідомив Юрій Добош у понеділок, 15 червня.

Начальник львівської юстиції не уточнив, про які саме випадки перевищення повноважень йдеться у рішенні дисциплінарної комісії. Натомість він заявив, що справжньою причиною його звільнення є те, що він «не дає красти та заблокував корупційні схеми у державній виконавчій службі».

Подробиці Юрій Добош пообіцяв оприлюднити на прес-конференції 16 червня.

28-річний Юрій Добош очолює Західне міжрегіональне управління юстиції менше ніж пів року. Наприкінці грудня 2019 року він обійняв посаду, перемігши у конкурсі з-поміж 43 кандидатів.

Перед тим Юрій Добош також був одним з претендентів на посаду заступника голови ЛОДА, а згодом штатним радником тодішнього голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук