28 серпня – перший робочий день у нової поліції Львова

Головні новини Львова 21.07Ірина Папірник, 21 липня 2015, 17:44 1463 0

За місяць у Львові свою роботу розпочне нова поліція. 28 серпня 400 осіб вийдуть патрулювати львівські вулиці. Тож зараз нові поліціянти натхненно і важко працюють над собою і програмою тренувань.

Працюють майбутні поліцейські 6 днів на тиждень по 10 годин на добу. Серед предметів, які викладають слухачам, – і вправляння із стрільби, і психологія, адміністративне та кримінальне право, і тактична підготовка. Більшість тренерів, до прикладу, з тактичної підготовки готували американські фахівці за прикладом роботи їхньої патрульної поліції.

Павло Бесага – один з небагатьох, який пройшов курс тренувань. Місяць тому він закінчив тренувати київських патрульних, тепер пріє над навчанням львівських. Чоловік зізнається: в роботі нових поліцейських буде багато відмінностей з роботою попередніх міліціонерів.

«Зовсім буде відрізнятися методика під час роботи, коли зупиняють транспортний засіб, особливо багато акцентів буде на безпеці перш за все поліцейського, оскільки в транспортному засобі може знаходитися правопорушник», – розповів тренер Павло Бесага.

Більшість міліціонерів мають вищу освіту. В середньому їхній вік – 28 років. Уляна Чапюк змінила студентську лаву і роботу економіста на патрульну службу. Уже місяць Уляна мало спить і багато тренується.

«Я – людина ризикована, я дуже люблю ризик, мені не подобаються офісні приміщення, і тому я вирішила працювати в поліції. Адже це робота з людьми, і в тебе є можливість робити якісь добрі справи і тобі за твою роботу кажуть дякую – і це найголовніше», – зізнається майбутня поліцейська Уляна Чапюк.

Усі поліцейські визнають, що навантаження колосальне – і фізичне, і психологічне. Звичайно, серед поліцейських є колишні юристи, але більшість з них не мають юридичної освіти, тому найважче їм вдається кримінальне й адміністративне право. Адже за короткий час треба вивчити просто величезний обсяг інформації. Тому вчаться вночі і на перервах.

Та викладачі переконують, що своїми слухачами задоволені, адже розуміють, що за 10 тижнів вони геніями юриспруденції не стануть, але обіцяють: все заплановане вивчать, адже працюють за спеціально розробленою системою.

«Спершу читаються загальні заняття, а потім з поточної теми проводиться звіт, тобто тест, який спрямований на те, щоб студент, тобто слухач визначив рівень своїх знань», – зазначив тренер Сергій Єсімов.

Зараз навчання проходить 411 поліцейських. Серед них 69 дівчат. І майже півсотні майбутніх поліціянтів є учасниками АТО. З 28 серпня вони будуть інспекторами патрульної служби. А от хто буде за старшого – обиратимуть між собою вже скоро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук