4 474 пари у Львові, Києві та Дніпропетровську зібралися для наймасовішого поцілунку

15 лютого 20082490

Учора, 14 лютого, у Львові, Києві, Дніпропетровську намагалися встановити рекорд з наймасовішого поцілунку. Організатором цього дійства була ТМ "Корона". Власне вона у трьох містах влаштувала концертно-розважальну програму "Свято поцілунку від "Корони".

"Корона" - найромантичніший бренд, тому й не дивно, що саме ця торгова марка влаштувала свято для закоханих у трьох найбільших містах західної, центральної та східної України - у Львові, Києві, Дніпропетровську - із музикою, конкурсами, розвагами та встановленням рекорду з наймасовішого поцілунку. Також ці міста були об’єднані телемостом - можна було бачити і чути, що відбувається у різних куточках України", - зазначила вчора, 14 лютого, у коментарі ZAXID.NET молодший бренд-менеджер ТМ "Корона" Анна Снігур.

За її словами, для встановлення рекорду впродовж вечора проходила реєстрація пар у наметах, де адміністратори видавали пронумеровані купони всім парам, які погодилися зробити свій внесок у новий рекорд. Ця пара отримувала половину купону з номером, а іншу - адміністратор скидав у скриньку для підсумку кількості пар. Окрім купонів, кожна пара отримала два червоних шалика від "Корони", таким чином можна було дізнатися, хто учасник рекорду, а хто - ні.

Як запевнив експерт "Книги рекордів України" Андрій Слюсарчук, у Києві зареєструвалися - 1 940 пар, у Дніпропетровську - 1 320, у Львові - 1 240. "Загальний результат - 4 474 пари. Саме цю цифру занесуть у "Книгу рекордів України" - як наймасовіший поцілунок України. Таким чином "побито" попередній рекорд: 14 вересня 2002 року у Луганську поцілувалися 2 745 пар", - додав Андрій Слюсарчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук