53 автомобілі автопарку ДУС буде передано Збройним силам України

Керівник Державного управління справами (ДУС) Сергій Березенко заявив, що автопарк ДУС суттєво скоротять – більше половини автівок буде продано, а 53 кращих автомобілі передадуть Збройним силам України.

Про це він повідомив журналістам під час відвідання автопарку в неділю, 27 липня, інформують у прес-службі глави держави.

«Загалом автопарк ДУС налічує сьогодні 352 автомобілі різного класу. Багато з них давно вже вичерпали свій ресурс, не використовуються, але залишаються на балансі. Тому прийнято рішення про передачу 53 автівок армії, решту зайвих автомобілів продадуть з аукціону, що зменшить витрати ДУС на обслуговування автопарку», - зазначив Березенко.

Сергій Березенко зауважив, що попередні керівники Адміністрації Президента користувались орендованими супер-карами, які ДУС повинно було обслуговувати.

«Наприклад, в березні цього року усі автомобілі Януковича були викрадені. Наразі з 26 автомобілів не знайдено ще 10, інші вже повернуті власникам орендодавцям», - наголосив він.

Керівник ДУС заявив, що на балансі ДУС залишиться лише кілька чергових автомобілів для головних департаментів, тому що за його словами «в умовах війни чиновники не мають права на розкіш».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук