59% львів’ян задоволені роботою Андрія Садового, – соцопитування

9 березня 20115526

59% львів’ян цілком або «швидше задоволені» роботою міського голови Львова Андрія Садового. Натомість 31% мешканців якоюсь мірою не задоволені, – такі результати лютневого соцопитування оприлюднив 9 березня керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

За його словами, 58% респондентів оцінюють результати виборів міського голови у Львові позитивно, 33% - негативно.

«У грудні 21% опитаних були цілком задоволені, зараз – лише 15%. Натомість відсоток «швидше задоволених» зріс від 37% до 43%. Позитивна оцінка «5» змінюється позитивною оцінкою «4». Така ж тенденція спостерігається і щодо оцінки виборів до Львівської міської ради, але є незначне зростання негативних оцінок», – сказав Антипович.

Олексій Антипович прокоментував це так: «Період вичікування мешканців щодо діяльності влади потихеньку закінчується. Звичайно, не можна говорити, що мешканець чекатиме вже завтра на результати нової влади, про них можна буде говорити восени цього року. Але демонстрацію цих кроків і роботи мешканці будуть чекати уже зараз».

Водночас експерт відзначив погіршення інформування про роботу місцевої влади, з чим він і пов’язує зміну ставлення мешканців.

Довiдка ZAXID.NET

У соцопитуванні «Динаміка електоральних настроїв Львова: лютий 2011» взяли участь 800 респондентів. Аудиторія дослідження: населення міста Львова віком від 18 років і старші. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%. Терміни проведення дослідження: 19 – 28 лютого 2011 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук