600 тисяч гривень на новий дитячий садочок у Старому Добротворі

Суспільство28 березня 20192560

Нестача дитячих садочків є проблемою чи не кожного населеного пункту в Україні. Проте, у селі Старий Добротвір її нарешті вирішили завдяки компанії ДТЕК, яка вклала у будівництво та обладнання нового дошкільного закладу майже 600 тис. гривень. І тепер 50 дошкільнят не потрібно возити до сусіднього селища.

Місцева жителька Світлана Браташ розповідає, що на новий дитячий садок у селі чекали близько 30 років, відколи його закрили у 90-х. За її словами, мешканці Старого Добротвора неодноразово зверталися до влади з проханням відкрити установу, адже в селі є чимало молодих сімей з дітьми, яких доводилося возити у сусідній Добротвір.

Раніше у теперішній будівлі садочка був магазин, потім вона пустувала. А два роки тому розпочаЛИ реконструкцію. Тут змінили практично все: перекрили дах, вдосконалили планування, зробили дитячий майданчик, словом, облаштували все під садок. Крім того, у ньому – просторі світлі кімнати, у яких уже з початку квітня зможуть бавитися та розвиватися 50 маленьких мешканців Старого Добротвору. Наразі буде дві групи дітей і ще одна коротка– для підготовки малюків до школи. Дошкільнят прийматимуть сюди за електронною чергою, після попередньої реєстрації на сайті.

«Ця довгоочікувана подія – справжнє свято для дітей та їхніх батьків. Завдяки нашим партнерам та великому бажанню покращити якість освіти у громаді і побудували цей чудовий дитячий садок. Тут є все необхідне обладнання, і він відповідає європейським стандартам. Ми готові прийняти малят вже незабаром – зараз набираємо групу», – сказала Любов Мороз, завідувач дитячим закладом.

Станом на сьогодні дитячий садок вже повністю укомплектований, забезпечений педагогічними та технічними працівниками і готовий приймати дітей. Завдяки створенню сучасної інфраструктури у сільській місцевості, сподіваються енергетики, жителі не матимуть причин виїжджати з села.

«Компанія ДТЕК підтримує соціальні проекти в селищі Добротвір та його околицях. Знаю, що відкриття садочка є важливим для людей, які тут живуть і працюють. Адже ми дбаємо про майбутнє мешканців. Насправді, мало хто у регіоні може це зробити. ДТЕК Добротвірська ТЕС – одне із найбільших підприємств, а водночас і опора для людей. Компанія вклала майже 600 тисяч грн у те, щоб дитячий заклад почав працювати. І от нарешті це сталось», – розповів Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Така ініціатива є чудовим прикладом, щоб змінювати країну на краще разом. Саме діти є нашим майбутнім, а їхнє виховання розпочинається з дитячого садка. ДТЕК долучається до фінансування не тільки будівництва дитячих садочків, а й до інших проектів для розвитку дітей. Так, нещодавно у Добротворі відкрили басейн, гроші на який також виділили енергетики. Тепер, завдяки такій ініціативі, Старий Добротвір має свій дошкільний освітній заклад, тож молоді сім’ї матимуть час на роботу, а їхні діти – місце для виховання та розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук