75 жінок і дітей потребують допомоги в поверненні з Сирії до України

Зокрема, допомоги потребує 21 жінка і 54 дитини

На адресу Меджлісу кримськотатарського народу та на адресу його голови, народного депутата Рефата Чубарова надходять звернення жінок – громадянок України різних національностей, які опинилися разом з малолітніми дітьми на території Сирії, з проханнями допомогти їм повернутися в Україну.

«Останнім часом на адресу Меджлісу кримськотатарського народу та на мою адресу, як народного депутата України, стали надходити звернення жінок – громадян України різних національностей, які, в силу різних життєвих обставин, опинилися разом з малолітніми дітьми на території Сирії, з проханнями допомогти їм повернутися в Україну», – написав Чубаров у Facebook.

Він додав, що на сьогодні в Меджлісі кримськотатарського народу відомо про 75 людей (21 жінку, 54 малолітніх дітей), які перебувають у важких умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою.

Чубаров зазначив, що Меджліс кримськотатарського народу взаємодіє з Міністерством закордонних справ України з метою надання допомоги громадянам України, які опинилися в скрутному становищі за межами своєї країни.

«Оскільки на території Сирійської Арабської Республіки наразі відсутні дипломатичні установи України, просимо осіб, що володіють конкретними відомостями про випадки перебування в Сирії громадян України, які шукають захисту у власної держави і не мають можливості зв’язатися з нами, інформувати за адресою: [email protected]», – додав голова Меджлісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук