800 пар позмагалися на Зимовому Кубку Львова із танцювального спорту

СпортМарічка Кулачковська, 2 грудня, 15:52 1561 0

Відбувся Зимовий Кубок Львова із танцювального спорту. Він збирає на паркеті учасників уже 15 років.

Учасники зустріли початок зими у запальному ритмі. Кажуть, на змагання не можна виходити, не залагодивши непорозумінь із партнером. Учасник Максима Павлишин пояснює: «Якщо вийдемо і будемо на паркеті сваритись, то нічого не вдасться. Конфлікт може бути корисним лише для пасадобля — там так треба. Мені дуже подобається пасадобль. Це танець партнера. Такий емоційний».

Максим Павлишин і Аліна-Юстина Чорна здобули перемогу у категорії «дорослі». Потім вийшли демонструвати майстерність серед молоді. Підкреслюють: у другій категорії було складніше боротись. Зокрема, серед великої кількості пар непросто було розташувати хореографію. Однак львів’яни таки показали «срібний» результат. Партнерка розповідає: «Ча-ча-ча мені дуже близький до душі, тому що найкраще відображає емоції, які зараз були у мене. Тому мені здається, що найкраще вдався саме цей танець».

Найуміліших з-поміж себе визначали майже 800 пар із 18 областей України. Приїхали також гості з Молдови. За час свого існування турнір відбувався у різних форматах. Президент Всеукраїнської федерації танцювального спорту Андрій Поливка: «Усе починалося з клубних змагань. Також був час, коли Зимовий Кубок мав найвищий статус — International. А цього разу це відкриті міжнародні і Всеукраїнські рейтингові змагання».

Спортивне випробування упродовж двох днів долали учасники різного віку — від дітей до дорослих. 8-річні Соломія Мельник і Андрій Долгов кажуть: «Всі учасники майже на одному рівні, тому треба ще щось додати, щоби виглядати на дві голови вище. В нас є така фішка як емоції. Коли ми показуємо емоції, в нас більше працює тіло».

Серед молоді перемогу завоювала зіркова пара Христина Зарицька та Владислав Любчак — спортсмени, які займають 36 позицію світового рейтингу у своїй віковій категорії. Переможці зазначають: «Старалися кайфувати, тому що це був останній наш турнір в категорії молодь. І ми максимально витиснули те, що могли. Щоби показати конкурентам серед дорослих, що ми можем їм наступити на п’ятки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук