80% пасажирів приміських поїздів Львівської залізниці не платять за проїзд

Понад 79% пасажирів приміських поїздів Львівської залізниці становлять пільговики, які не платять за проїзд. У зв’язку з цим у 2015 році збитки від приміських перевезень на Львівській залізниці склали майже 918 млн грн.

«Понад 79% пасажирів користувалися електро- та дизель потягами безкоштовно, і лише кожен п’ятий пасажир оплачував поїздку. Відтак, частка покриття витрат на організації руху приміських потягів на Львівській залізниці складає всього 10,6%, збитки сягають 917 млн 696 тис гривень», – мовиться в повідомленні на сайті Львівської залізниці.

У коментарі ZAXID.NET керівник прес-центру Львівської залізниці Юлія Грабова наголосила, що мова йде про пасажирів-пільговиків, а не так званих «зайців», яких залізниця не може навіть порахувати. Вона також додала, що такий відсоток пільговиків у приміських поїздах протягом останніх років майже не змінюється.

Повідомляється також, що протягом 2015 року Львівська залізниця відправила у рейс майже 98 тисяч поїздів приміського сполучення, якими здійснили поїздки 55,2 млн пасажирів. 

«Експлуатаційні витрати на організацію цих перевезень у 2015 році склали 1 млрд 27,2 млн грн, тоді як доходи становлять всього 109 млн 510 тис. грн», – додали в прес-службі відомства.

Разом з тим, у Львівській залізниці зазначають, що отримали від держави лише близько 52% коштів, витрачених на перевезення пільговиків у 2015 році.

Нагадаємо, що в держбюджеті на 2016 рік кошти на оплату пільгових перевезень не передбачені. Однак зараз у Верховній Раді зареєстрували законопроект про компенсації транспортним підприємствам витрат на перевезення пільговиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук