9 білоруських підприємств знову постачатимуть в Україну молоко

СвітНаталія Зубрицька, 14 травня 20125150
9 білоруських підприємств знову постачатимуть в Україну молоко
фото images.yandex.ua
Молоко

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України дозволила дев'яти молокопереробним підприємствам з Білорусі постачання продукції на український ринок.

Офіційний веб-сайт Держветфітослужби інформує, що таке рішення прийнято на підставі домовленостей, ухвалених під час засідання україно-білоруської комісії 3 травня поточного року.

Право постачати продукцію в Україну, зокрема, отримали ВАТ «Рогачевський молочно-консервний комбінат», «Мозирські молочні продукти», ВАТ «Молочні продукти», «Агрокомбінат Снов», ВАТ «Савушкін продукт», ВАТ «Березовський сироробний комбінат», ВАТ «Бабусин глечик», ВАТ «Беллакт», ВАТ «Щучинський маслосирзавод».

Нагадаємо, з 1 березня 2012 року Держветфітослужба України тимчасово призупинила ввезення молочних продуктів і свинини з Білорусі, оскільки, за заявою служби, в них був перевищений максимально допустимий рівень ветеринарних препаратів.

Після цього перший заступник голови Держветфітослужби Володимир Горжеєв заявив, що за умови надання гарантій контролю ситуації з молочною продукцією заборону знімуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук