Адвокати Януковича придумали, як йому не йти в посольство для надання свідчень

Адвокати екс-президента-втікача Віктора Януковича заявляють, що дача свідчень в режимі відеоконференції у будівлі посольства України не передбачена в КПК, а тому є незаконною, йдеться у заяві прес-служби адвокатського об’єднання «AVER LEX», чиї юристи захищають Януковича, пише «Українська правда».

Там нагадали, що Генпрокуратура пропонує Януковичу дати свідчення по відеозв’язку в одному з посольств України за кордоном. При цьому адвокати заявили, що в Кримінально-процесуальному кодексі України не передбачено можливості проведення допиту «з залученням і використанням приміщень дипломатичних представництв України за кордоном». Тому адвокати переконані, що дача свідчень у посольстві порушить КПК.

«Слід зазначити, що будь-які процесуальні дії, вчинені у порушення КПК, згодом не можуть бути визнані судом як належних докази. У зв’язку з цим є підстави вважати, що саме на це розраховує Генеральна прокуратура України, наполягаючи на завідомо незаконному порядку проведення допиту Януковича В. Ф. і широко висвітлюючи при цьому свої дії в ЗМІ», – заявили юристи.

Адвокати Януковича також повідомили, що нічого не знають про направлення Генпрокуратурою України будь-яких клопотань та запитів у відповідні органи РФ з питань організації допиту Януковича.

Раніше керівник робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя заявив, що Росія офіційно не визнає перебування Януковича на її території і блокує всі запити про його екстрадицію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук