Адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Юристка домагається відновлення розслідувань у справах Євромайдану

СуспільствоАндрій Стець, 22 листопада15460
Закревська наголосила, що про Майдан згадують два рази на рік

Адвокатка сімей Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування до того моменту, поки Верховною Радою не буде проголосована поправка, яка дозволить слідчим у справах Євромайдану перейти в ДБР і відновити розслідування. Про своє рішення вона повідомила в ефірі програми «Право на владу» ввечері у четвер, 21 листопада.

Закревська наголосила, що про Майдан згадують два рази на рік – у День Свободи і 20 лютого, в день розстрілів на Інститутській.

«Але насправді нікого ці розслідування крім адвокатів, потерпілих і фігурантів справи не цікавлять. Я вирішила скористатися цим, щоб не дозволити забути про цю проблему завтра», – сказала вона.

Також захисниця вважає, що ГПУ, парламент і ДБР мають можливість «перекидати відповідальність» одне на одного за те, що розслідування зупинилися.

«Зараз, від сьогодні, коли зупинилося це розслідування. З цього дня я не буду їсти до того моменту, поки не ухвалять цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих», – заявила Закревська.

Зазначимо, що 20 листопада 2019 року органи прокуратури остаточно втратили слідчі функції, і справи Майдану повинні перейти частково до Державного бюро розслідувань, а частково - до Національного антикорупційного бюро.

Однак слідство у справах Майдану може призупинитися на невизначений час, тому що Верховна Рада не встигла проголосувати необхідні поправки до закону про ДБР і повернутися до цього питання зможе тільки 3 грудня. Водночас депутати ухвалили принципове рішення достроково звільнити директора ДБР Романа Трубу та його заступників.

Оновлено. 3 грудня Закревська припинила голодування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук