"Аероcвiт" відновив регулярність польотів

Володимир Балита, 14 січня 20136180
"Аероcвiт" відновив регулярність польотів
фото podrobnosti.ua
Літак

Авiакомпанiя "Аероcвiт" вiдновила регулярнiсть польотiв у рамках дiючого розкладу: всi мiжнароднi та внутрiшнi рейси, зокрема далекомагiстральнi, виконуються згiдно iз затвердженою програмою польотiв.

Крiм того, як повідомляє прес-служба авіакомпанії, з 14 січня до повної вiдповiдностi з розкладом "Аеросвiту" приведено онлайн-табло базового аеропорту "Бориспiль". Ранiше на табло було вiдображено всi перельоти, передбаченi колишнiм розкладом компанiї, що дiяли до 11 сiчня.

"Аеросвiт" також додатково органiзував доставку пасажирiв за маршрутами, на яких компанiя призупинила оперування. З цiєю метою з 10 по 14 сiчня було забезпечено виконання 14 додаткових парних рейсiв до/з Праги, Тбiлiсi, Астани, Баку, Софiї, Ларнаки, Єревана та Калiнiнграда, якими перевезено 2 200 пасажирiв.

"Завдяки вiдновленню регулярностi польотiв i виконанню додаткових рейсiв на сьогоднi немає скупчення невiдправлених пасажирiв "АероСвiту" нi в базовому, нi в зарубiжних аеропортах", - наголосили в прес-службi.

За оперативну допомогу в забезпеченнi додаткових рейсiв i доставцi пасажирiв "Аеросвiт" висловлює щиру подяку Державiаслужбi України, авiакомпанiям "Роза вiтрiв" i "Мiжнароднi авiалiнiї України", представництвам компанiї в Чехiї, Грузiї та Болгарiї, агентствам Louis Aviation (Кiпр), "Транcавiа" (Казахстан), "Дельта Групп" (Азербайджан), "Авiатранс" i "Карiне" (Вiрменiя).

Нагадаємо, перед Новим роком Господарський суд Київської області ухвалив порушити провадження у справі про банкрутство ПАТ «Авіакомпанія «Аеросвiт». Сама компанія твердить, що йдеться передусім про реорганізацію.

Напередодні були скасовані 40 рейсів "Аеросвіту".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук