Аеропорт «Бориспіль» в обхід санкцій купив російські пристрої для виявлення вибухівки

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 15 вересня 20166110
Аеропорт «Бориспіль» в обхід санкцій купив російські пристрої для виявлення вибухівки

Прокуратура Києва розслідує придбання аеропортом «Бориспіль» у 2015 році детекторів вибухових речовин російського виробництва на 4,31 млн грн.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 8 вересня, пишуть «Наші гроші».

У вересні 2014 року уряд постановою № 829-р заборонив придбання за державні кошти товарів, робіт і послуг у компаній з Росії. Проте у грудні 2015 році держпідприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» провів тендер на детектори вибухівки, переможцем якого стало ТОВ «Проектно-технічний центр». Фірма стверджувала, що продає обладнання «Inward Detection». Однак встановлено, що фактичним виробником є російська компанія «Діагностік-М», а чеську фірму було створено з метою реалізації російської продукції на території України.

Також повідомляється, що сертифікацію детекторів вибухових речовин проводили з порушеннями законодавства, у зв’язку з чим «Проектно-технічний центр» переміг у тендері, надавши недостовірні дані.

Слідчі вважають, що схему організував директор фірми «Проектно-технічний центр». Також до схеми було залучено службовців МА «Бориспіль», Державіаслужби і Державної фіскальної служби.

У подальшому, за інформацією слідчих, 4,3 млн грн перерахували фірмі, яку контролює резидент із Росії.

«Проектно-технічний центр» зареєстровано на Сергія Мухінка, раніше співзасновником також був Віталій Бурмістров. Директорами фірми в останні роки були Ігор Кухаренко, Сергій Мухін, Віталій Бурмістров, Сергій Зорін.

Чеська компанія «Inward Detection» записана на Владіміра Усачова з Москви.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук