Назву аеропорту «Бориспіль» не змінять на честь Івана Мазепи

Аеропорт «Бориспіль» збереже стару назву, попри ініціативу про перейменування

СуспільствоАндрій Стець, 13 вересня 201617009
Попри результати голосування, назва аеропорту «Бориспіль» залишиться незмінною

Міністерство інфраструктури не присвоюватиме міжнародному аеропорту «Бориспіль» імені видатної особи, оскільки проти такої ініціативи виступив трудовий колектив підприємства. Про це пише «Тиждень» з посиланням на відповідь міністерства на запит журналістів.

У відомстві пояснили, що за законом змінювати назву підприємства можна тільки після схвалення такої ініціативи трудовим колективом.

«Порядок присвоєння імені фізичної особи юридичним особам, що діють на основі державної власності, регулює Закон України «Про присвоєння юридичними особами та об’єктами права власності імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». Відповідно до пункту 5 статті 3 цього Закону, ініціатива розширення назви державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» має пройти широке громадське обговорення та бути схваленою трудовим колективом підприємства», - розповіли в Мінінфраструктури.

Однак професійна спілка держпідприємства не підтримала ініціативу зміни назви. Відтак, попри результати голосування, назва аеропорту «Бориспіль» залишиться незмінною.

Зазначимо, з 29 червня по 15 липня на сайті Мінінфраструктури тривало голосування щодо присвоєння міжнародному аеропорту «Бориспіль» імені видатної особистості. Серед варіантів були імена Ігоря Сікорського, Казимира Малевича, Олега Антонова, Павла Чубинського чи Івана Мазепи. Також була передбачена відповідь «залишити без змін»

У підсумку найбільше голосів отримав варіант імені Івана Мазепи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук