Агентство Fitch прогнозує прискорення зростання ВВП в Україні з 2018 року

ЕкономікаРоман Ганкевич, 29 квітня 20173120
Агентство Fitch прогнозує прискорення зростання ВВП в Україні з 2018 року
фото Fitch Ratings
Fitch підтвердило рейтинг України зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валютах на рівні «B-», прогноз стабільний. Про це йдеться у повідомленні агентства.

«Ми прогнозуємо, що зростання ВВП в 2017 році сповільниться до 2%, перш ніж прискориться у 2018 році до 3%», - зазначили експерти Fitch.

Короткостроковий РДЕ в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні «B», а рейтинг країни - на рівні «B-». Рейтинг рівня «B» свідчить про те, що ризик дефолту існує, але у емітента є певний запас міцності. Фінансові зобов’язання в даний час він виконує. Можливості для подальших виплат можуть знизитися в разі погіршення економічної ситуації.

Крім того, стабільний прогноз свідчить про те, що Fitch вважає збалансованими ризики підвищення і пониження рейтингу. «Покращення експортних цін на сировинні товари і збільшення обсягів експорту продукції сільськогосподарського сектора повинні пом'якшити збільшення дефіциту торгового балансу», - прогнозує агентство для України на 2017 - 2018 роки.

Слід зазначити, що у листопаді міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валютах до рівня «В-» із «ССС». При цьому прогноз за рейтингом був стабільний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук