Ахметов: Для досягнення миру на Донбасі потрібно домовлятися хоч "з чортом лисим"

Відомий український бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що вирішення збройного конфлікту на сході України повинно бути мирним, бо альтернативи мирним переговорам немає.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у п'ятницю 27 червня, під час церемонії прощання з екс-спікером Верховної Ради Іваном Плющем в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Прийти до мирного вирішення. Я особисто вам хочу сказати, іншої дороги, як стіл переговорів, не бачу», - заявив він.

За його словами, на сьогоднішній день «нам потрібно прибрати агресію, потрібно сідати за стіл переговорів і домовлятися, все одно домовлятися».

«З ким? З чортом лисим потрібно домовлятися, але мир потрібен. Людям потрібен мир. Я ще раз говорю», - зазначив він.

За словами Ахметова, людей не цікавить процес примирення, їм потрібен власне мир.

«Потрібен тільки мир. Хто дасть мир – той найбільший мудрець. І ось я хочу сказати: на сьогоднішній день якраз Івана Степановича (екс-спікер Верховної Ради Іван Плющ – ред.) не вистачає, тому що це наймудріша людина була. Це та людина, яка могла знайти компроміс, домовитися з усіма, і від цього вигравав і Донбас, і Україна», - переконаний бізнесмен.

Ахметов також висловив думку, що щасливий Донбас – це «коли люди мають гідну роботу, гідну зарплату і гідне життя» і підкреслив, що бачить щасливий Донбас тільки в єдиній Україні.

«Донбас без України буде нещасливий. І Україна без Донбасу буде слабка. Тому я хочу сказати: «Візьмемося за руки друзі, щоб не пропасти поодинці». Бо до миру потрібно прийти тільки мирним шляхом», - сказав він.

При цьому бізнесмен запевнив, що Донбас в його серці назавжди, «це моя Батьківщина, і якщо там щось відбувається погане, у мене тут душа розривається».

Рінат Ахметов також підкреслив, що якби у нього «ключ до успіху був в боковій кишені, мир настав би вже давно», але потім додав, що такого ключа до успіху ц нього немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук