Активісти закликали голову ВР підписати законопроект про заборону російського кіно

Активісти закликали голову ВР підписати законопроект про заборону російського кіно
фото Facebook

У понеділок, 2 березня, активісти громадянського руху "Відсіч", волонтери та небайдужі громадяни у рамках кампанії "Бойкот російського кіно" провели під стінами Верховної Ради акцію «Поки влада зволікає, ллється українська кров». Метою акції було привернути увагу громадськості та засобів масової інформації, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман досі не підписав Закон №1317 «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України», який має значно обмежити обсяги ворожого російського телепродукту в українському телеефірі.

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» (№ 1317). З часу голосування минуло вже понад три тижні, однак закон досі не підписано Головою Верхової Ради та не оприлюднено на сайті Верховної Ради. Формальним приводом для зволікання є заява депутатів-регіоналів з так званого «Опозиційного блоку» про нібито порушення регламенту під час ухвалення законопроекту.

Крім того декілька поправок приймалися «з голосу» і певна частина депутатів так і не змогла розібратися, про що йдеться у кінцевому варіанті законопроекту. Так, Олег Ляшко наполягає, що заборонено усе російське кіно. Автор законопроекту Микола Княжицький наполягає, що йдеться про усі без винятку фільми та серіали, вироблені в РФ з моменту початку рос агресії в Україні (від початку 2014 року. Також під заборону мають потрапити мілітарні російські серіали та фільми, випущені після 1991року. Також варто зауважити, що закон забороняє не лише російські антиукраїнські серіали, а усі, незалежно від того, де вони вироблені

Активісти "Відсічі"закликали Володимира Гройсмана негайно підписати проголосований парламентом законопроект і невідкладно подати його на підпис Президенту. Панові Гройсману принесли «подарунок» — годинник із кров’ю, який символізує ту ціну, що її платять українці за трансляцію левової частки ворожої телепропаганди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук