Активісти зняли з повітря розкішні маєтки настоятеля Києво-Печерської лаври

СуспільствоОК, 6 жовтня 20158380

Активісти спільноти «Автомайдан» показали будинок настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Петро Лебідь) та її казначея єпископа Варсонофія (Василь Столяр) в с.Вороньків, що на Київщині.

«Оцініть, так би мовити, «скромні келії» московських попів, побудовані, як ми розуміємо, зокрема й на пожертвування довірливих парафіян УПЦ (МП)», - йдеться у повідомленні на офіційному сайті спільноти. 

Увагу активістів також привернула ще одна ділянка поряд, яка була огороджена абсолютно подібним парканом до тих, які в палацах Павла та Варсонофія.

«Мабуть варто очікувати підселення ще одного «страждущєго монахам», що буде «випробовувати» себе всіма спокусами мирського життя», - гадають активісти.

Автомайданівці також наголосили, що у 2013 році єпископа Бородянського УПЦ (МП) Варсонофія було призначено ключарем кафедрального собору Української Православної Церкви, що будується в Києві (Залізничне шосе, 3).

«Станом на 5 жовтня 2015р. «будівництво» кафедрального собору Української Православної Церкви (МП) має ось такий жалюгідний вигляд. Не те, що будиночок єпископа у Вороньках, правда ж? Більш того, такий вигляд собор має останні 2,5 роки, упродовж яких його ключарем і був Варсонофій. У свою чергу, за 2 роки (з 2010-2012рр.) будинок Варсонофія змінився кардинально, не те, що собор за подібний період», - зазначили активісти.

«Келії «страждущіх монахов» з УПЦ МП з'являються значно швидше, ніж храми та собори, на будівництво яких і жертвуються сотні тисяч, а то й мільйони гривень від довірливих прихожан», - додали активісти «Автомайдану».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук